Absolventi elektro (23 - 27.000,- kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáš perspektivní a zajímavou práci?
Máš elektro vzdělání a platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5? Láká Tě práce ve velké a rozvíjející se společnosti?

Pak neváhej a zašli nám svůj životopis! Stabilní a rostoucí společnost nabízí:

ŠANCI PRO ABSOLVENTY ELEKTRA (23-27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce na zajímavých projektech a tehnických řešení
  • Kooperace napříč firmou (výroba, konstrukce, kvalita aj.)
  • Práce s technickou dokumentací
  • Vedení administrativy k zakázkám
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5 - velkou výhodou
  • Základní znalost anglického jazyka (čtení dokumentace)
  • Energického člověka, kterého baví elektro
  • Týmového ducha a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
  • Firemní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Kompenzované přesčasy
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Kostelecká
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3224947   Dátum zverejnenia: 1.12.2017