Inženýr kvality - absolventi (26-36.000 kč)

  • Místo práce: Vysočina, Brno, Kraj Vysočina, Brno - město, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 26.000 Kč - 36.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientuješ se v technické dokumentaci a láká tě pozice INŽENÝR KVALITY - ABSOLVENTI? Rád komunikuješ v angličtině a chtěl bys nastartovat svou kariéru ve stabilní společnosti v západní části Jihomoravského kraje? Pak už nečekej a zašli mi svůj životopis!

Výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

INŽENÝR KVALITY - ABSOLVENTI (26-36.000 Kč)

Náplň práce

  • realizace kvalitativních procesů nových projektů
  • podílení se na zajištění kvality produktů
  • podpora výrobních procesů, příprava dokumentace
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • účast při auditech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (kvalita, strojírenství)
  • alespoň teoretickou znalost nástrojů kvality
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • aktivní přístup, chuť učit se
  • ochotu k občasným služebním cestám

Nabízíme

  • uplatnění v mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy a odborná školení
  • závodní stravování a kafeterii
  • další finanční bonusy

  • místo výkonu práce: západní část Jihomoravského kraje

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Vlachová
Tel.: +420777498776
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3219513   Dátum zverejnenia: 30.11.2017