Specialista laboratoře / manažer (30.000 - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 50.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z pozice vedoucího laboratoře nebo laboratorního technika? Jste zkušený v materiálech, jako jsou plasty a ostatní polymerní materiály? Pokud se poohlížíte po velmi zajímavé pracovní výzvě, zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

Stabilní a úspěšná mezinárodní společnost nyní obsazuje pozici:

SPECIALISTA LABORATOŘE / MANAŽER (30.000 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za provoz laboratoře
  • podpora při definování a zavádění nových vzorků
  • podíl na vývoji výrobků
  • koordinace zkoušek v externích laboratořích
  • spoluúčast při zřizování nové laboratoře

Požadujeme

  • minimálně 2 roky praxe v automotiv laboratoři
  • angličtinu na pokročilé úrovni - denní komunikace
  • znalost plánování zkoušek/testů
  • zkušenosti s hodnocením dokumentace a přípravou auditů

Nabízíme

  • možnost kariérního růstu
  • zázemí mezinárodní společnosti v automotiv průmyslu
  • mnoho zaměstnaneckých benefitů (stravování, dovolená navíc, příspěvek na pojištění, dopravu...)
  • vánoční bonusy

  • místo výkonu: Vsetínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3217849   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30.000 - 50.000