Stavbyvedoucí – technologické celky (až 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se uplatnit v oblasti řízení a realizace staveb v rámci tuzemských i zahraničních projektů? Ovládáte angličtinu a chcete si ji dále zdokonalovat?
Pak neváhejte a kontaktujte nás, máme pro VÁS jedinečnou pracovní příležitost na pozici STAVBYVEDOUCÍ – TECHNOLOGICKÉ CELKY (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • podílení se na realizaci staveb
  • odpovědnost za zaměstnance na stavbě
  • zajištění logistických procesů (dodávky materiálu)
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • jednání se zákazníky a to i v angličtině
  • občasné kratší služební cesty po ČR a zahraničí

Požadujeme

  • min. SŠ
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • velmi organizační a komunikační schopnosti
  • zájem se učit a vzdělávat v oboru

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých stavebních projektech
  • možnost zaučení a profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na vzdělání a školení, na sport a kulturu
  • možnost závodního stravování

  • pracoviště Plzeň + občas zahraničí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3211143   Dátum zverejnenia: 10.10.2017