Vedoucí projektového týmu pro in-store Praha (45-55.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste tak trochu crazy, blázen i cvok, nadšenec a kreativec, kamarád do deště s pozitivním myšlením a zároveň pohodář s přirozenou autoritou? Zajímáte se o in-store design a reklamu a zároveň máte zkušenosti s výrobou? Jste zvyklí komunikovat s designéry, konstruktéry, výrobou i montážním týmem? Máte zkušenosti s projektovým řízením a zároveň s vedením menšího týmu lidí?

Pak hledáme právě Vás!!

Výrobně obchodní společnost působící zejména v instore reklamě hledá posilu do svého týmu na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTOVÉHO TÝMU pro IN-STORE Praha (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení menšího týmů projektových manažerů
  • rozvoj, motivace tým, rozdělování úkolů a jejich kontrola
  • péče o vybrané top zákazníky
  • příprava cenových kalkulací u nových projektů
  • kompletní projektové řízení u svěřených zakázek
  • úzká spolupráce s designéry, konstruktéry, výrobou, montáží
  • řešení ad hoc problémů, hlídání dodržování termínů
  • reporting

Požadujeme

  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • znalosti projektového řízení
  • anglický jazyk výhodou
  • zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
  • kreativnost, pozitivní myšlení, přirozenou autoritu
  • odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí a pohodový kolektiv
  • motivující benefitní systém
  • auto i k soukromým účelům
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na vzdělání
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3210348   Dátum zverejnenia: 10.10.2017