Medicínský reprezentant CNS (25-45 000 Kč)

  • Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Bydlíte v regionu severních Čech a baví vás obchod? Máte zkušenosti s prodejem generických léčiv nebo s FMCG? Hledáte práci pro stabilního lídra na trhu?
Pokud ano, pošlete nám Váš životopis!

Stabilní společnost s dobrým jménem hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici:

MEDICÍNSKÝ REPREZETANT CNS (25-45 000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava a realizace akčního plánu zaměřeného na klíčové zákazníky
  • Propagace produktů v oblasti ve svěřeném regionu
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Organizace odborných seminářů, účast na odborných setkáních pro klienty
  • Monitorování trhu a konkurence
  • Zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
  • Reporting

Požadujeme

  • Ukončené SŠ
  • Praxi s prodejem generických léčiv nebo z oblasti prodeje FMCG
  • Dobré prezentační a komunikační dovednosti, obchodní myšlení
  • Ochotu cestovat po svěřeném regionu (ŘP skupiny B)
  • Uživatelskou znalost PC
  • Zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilita

Nabízíme

  • Příjemné a přátelské prostředí nadnárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Automobil i pro soukromé využití
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days, Cafeterie
  • Příspěvek na stravné
  • Zaškolení v oboru
  • Místo výkonu práce: Severní Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MEDICÍNSKÝ REPREZETANT CNS? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3199647   Dátum zverejnenia: 1.12.2017