Konstruktér - CAD designer nástup ihned

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Výrobní společnost působí na Chomutovsku hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici KONSTRUKTÉR - CAD DESIGNER.

Náplň práce

  • Příprava kusovníků dle výkresové dokumentace
  • Provádění úprav do stávající výkresové dokumentace
  • Podílení se na technických řešeních
  • Spolupráce s ostatními členy konstrukčního týmu

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Znalost konstruování v některém z 3D programů
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Anglický jazyk na středně pokorčilé úrovni
  • Smysl pro detail

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pružnou pracovní dobu
  • Čtvrtletní bonusy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění a dopravu
  • 25 dní dovolené

  • Pracoviště na Chomutovsku

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Švarcová, MBA
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3199396   Dátum zverejnenia: 27.9.2017