Konstruktér senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rád byste úzce spolupracoval s týmem projektových manažerů v oblasti oceli? Jste tvůrčí typ? Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Komunikace se subdodavateli a týmem projektových manažerů
  • Odpovědnost za návrh technických řešení
  • Odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
  • Spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme

  • Praxi v odvětví ocelové konstrukce
  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru (vysoká škola výhodou)
  • Schopnost práce s programem 3D AutoCAD
  • Základní znalost anglického jazyka (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)
  • Komunikativnost, pečlivost a tvůrčí přístup
  • Znalost MS Office (Excel - tabulky, Word)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, …)

Nabízíme

  • Profesní růst
  • Mzdu odpovídající schopnostem a důležitosti práce
  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti s mezinárodním působením
  • Možnost cest do zahraničí
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Švarcová, MBA
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3199386   Dátum zverejnenia: 27.9.2017