Konstruktér ve strojírenství (25-35.000 Kč)

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 25-35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní příležitost jako KONSTRUKTÉR? Rádi byste pracovali pro moderní výrobní společnost, která je špičkou ve svém oboru? Máte již nějaké zkušenosti v konstrukci a zvládnete občas zvednout telefon a pobavit se s kolegy v angličtině? Potom budu ráda, když mi zašlete Váš životopis!

Stabilní výrobní společnost působící na Vysočině hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (25-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce produktů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Podílení se na zajímavých projektech
  • Občasná komunikace se zahraničím
  • Monitorování průběhu zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Znalost softwaru Inventor - výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz k občasným výjezdům

Nabízíme

  • Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Slevy na firemní produkty
  • Finanční bonusy a odměny

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3183704   Dátum zverejnenia: 10.11.2017