Senior technolog strojírenství

Advantage Consulting, s.r.o.

Turnov, Okres Mladá Boleslav, Okres Jičín, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- Kč - 40.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Práce na jedinečných projektech
*Spolupráce s firemními konstruktéry
*Komunikace s výrobou
*Příprava podkladů pro výrobu
*Řešení zadaných úkolů v oblasti strojních technologií
*Práce s technickou dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

*5 týdnů dovolené
*Možnost profesního i osobního růstu
*Firemní akce
*Závodní stravování
*Podílení se na vývoji prototypů
*Přátelské prostředí a lidský přístup
*Různorodou nestereotypní práci
*Nástup: ihned
*Místo výkonu práce: Turnov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost s mezinárodním renomé zabývající se výrobou nejrůznějších strojů s dlouholetou tradicí. Firma se vyznačuje produkcí s vysokou kvalitou a stejně tak se zaměřuje na spokojenost zákazníků, a to i díky poskytováníco nejlepšího servisu a podpory zákazníkům. Významným znakem firmy jsou řešení přesně na míru, dle potřeb zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství a technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ technického směru
*Anglický jazyk - komunikativní úroveň slovem i písmem
*Znalost technologií zakákové výroby
*Německý jazyk výhodou
*Znalost technologie navíjecích strojů výhodou, nikoli podmínkou
*Odpovědnost, komunikativnost, flexibilita, loajalita, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3182737  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč