Produktový specialista – junior (25-30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás vytvářet analýzy a rádi sledujete nové trendy? Je pro Vás důležité vidět za sebou výsledky? Hledáte pozici, kde se budete moci rozvíjet?
Pak je tato nabídka určitě právě Vám!

Nadnárodní chemické společnost rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – JUNIOR (25-30 000 Kč)

Náplň práce

  • tvorba a aktualizace ceníků
  • analýza trhu a konkurence
  • sledování a vyhodnocování nových trendů
  • aktualizace svěřeného portfolia produktů
  • školení obchodní zástupců na dané portfolio produktů
  • návrhy na změny v zaměření výzkumu
  • denní komunikace s obchodním tymem
  • podílení se na vytváření obchodní strategie

Požadujeme

  • SŠ/VŠ chemického nebo ekonomického směru
  • praxe na obchodním oddělení výhodou, ale ne podmínkou
  • pokročilou znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky, datové zdroje)
  • práce vhodná pro absolventy
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost, analytické myšlení

Nabízíme

  • samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci vhodnou i pro absolventy
  • možnost osobního a odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní bonus pro zaměstnance
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – JUNIOR? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3181661   Dátum zverejnenia: 9.10.2017