Konstruktér - okres Ústí nad Orlicí (Od 25.000 Kč)

  • Místo práce: Pardubický kraj, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na vývoji mechanických částí v oblasti elektrotechnického průmyslu? Máte strojírenské vzdělání a orientujete se v oblasti CAD konstrukce? Dokážete komunikovat se zákazníky a navrhovat nová řešení? Jste samostatná osobnost schopná týmové práce?
Hledáme právě Vás!
Mezinárodní společnost, vyvíjející elektrotechnické komponenty, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉRA.

Náplň práce

  • Vývoj mechanických částí výrobku
  • Testování daných výrobků
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Navrhování nápravných opatření
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Znalost některého CAD programu (SolidWorks – výhodou)
  • Schopnost emailové komunikace v anglickém jazyce
  • Kreativitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Spolupráci při vývoji nových výrobků
  • Příspěvek na stravování
  • Notebook a telefon i k soukromému užití
  • Firemní akce
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3181657   Dátum zverejnenia: 5.12.2017