Operátor CNC strojů - k přestěhování do ČR (30-45 000 kč)

  • Místo práce: Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčianský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitranský kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímá Vás výroba specifických výrobků světové úrovně?
Byli byste rádi součástí výroby a pracovali s unikátními materiály, které jsou používány velmi ojediněle?
Je to výzva, že ANO?
Klademe důraz na technicky zdatné jedince, kteří jsou zkušení a zruční.
Na Váš životopis se budeme těšit!

Dynamická společnost světového rázu, která se zabývá zakázkovou výrobou velkých zařízení pro průmyslové podniky, rozšiřuje svoji působnost a hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici:

OPERÁTOR CNC STROJŮ - K PŘESTĚHOVÁNÍ DO ČR (30-45 000 Kč)

Náplň práce

  • Ovládání CNC strojů, příprava, seřizování
  • Řešení a volba vhodných technických postupů
  • Práce potřebné pro obrábění materiálu, stanovování vhodných parametrů
  • Orientace a schopnost pracovat s výkresovou dokumentací
  • Práce na zajímavých projektech a jedinečných výrobcích
  • Práce na směny

Požadujeme

  • Vzdělání v technické oblasti či odpovídající rekvalifikaci
  • Praktické zkušenosti s ovládáním a obsluhou CNC strojů
  • Praxi na obdobných pracovních pozicích
  • Ochota pracovat na směny a přestěhování
  • Spolehlivost, samostatnost a pečlivost při práci
  • Nadšení a aktivní přístup k výrobě unikátních výrobků

Nabízíme

  • Možnost vytvářet ojedinělé produkty pro světový trh
  • Práci s unikátními materiály, které nejsou standardně používány
  • 5 týdnů dovolené, dotované stravování, zajištění čistého pracovního oděvu
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Stabilní zázemí firmy s potenciálním růstem do budoucna
  • Možnost zajištění ubytování

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis