Servisní elektro specialista

  • Místo práce: Štětí, Litoměřice, Mělník, Kladno, Mladá Boleslav, Česká Lípa
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vyznáte se v elektronických obvodech strojů? Máte praxi v oboru elektrotechniky? Máte zájem se dál zdokonalovat v oboru elektro? Pak jste práve Vy, tím pravým!

Prosperující mezinárodní společnost, která se pohybuje v oblasti průmyslové automatizace a veřejné infrastruktury, hledá pro oblast na Mělnicku nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ ELEKTRO SPECIALSTA (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  • Účast na provádění revizí a zkoušek
  • Odstraňování a řešení poruch na zařízeních a strojích
  • Vedení evidence o strojích ve svěřeném úseku
  • Zlepšování kvality chodu provozu a diagnostika problémů

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • Zkušenost s MaR, či se systémy Siemens, ABB, Vacon výhodou, nikoli podmínkou
  • Zkušenost s elektrotechnikou strojů vítána
  • Komunikativnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Proplacené první 3 dny nemoci
  • Kafeterie
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Práci v kolektivu špičkových odborníků
  • Možnost firemního vzdělávání a školení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Štětí (Mělnicko, Litoměřicko)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3181380   Dátum zverejnenia: 15.12.2017