Elektro specialista provozu

  • Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Litoměřice, Česká Lípa
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zběhlý v oboru elektro? Jste zvyklý na práci s velkými stroji a chcete pracovat pro stabilní společnost? Pak hledáme právě Vás!

Silná nadnárodní společnost, která je průkopníkem řešení v oblasti veřejné infrastruktury, průmyslové automatizace a softwarových řešení pro průmysl, hledá pro oblast Mělnicka nového kolegu na pozici:

ELEKTRO SPECIALISTA PROVOZU (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Preventivní údržba elektrických zařízení
  • Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  • Spolupráce s dalšími specialisty a externími servisními techniky
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
  • Znalost MaR výhodou nikoliv podmínkou
  • Zkušenosti s opravou velkých strojů a zařízení
  • Komunikativnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Proplacené první 3 dny nemoci
  • Kafeterie
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Práci v kolektivu špičkových odborníků
  • Možnost firemního vzdělávání a školení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Štětí (Mělnicko, Litoměřicko)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3180558   Dátum zverejnenia: 9.10.2017