CAD designer (35. - 55.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35. - 55.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce na vývojových projektech pro automobilový průmysl
* Vytváření CAD návrhů ve 3D, dokumentaci ve 2D
* Snaha o optimalizaci nákladů
* Poskytování technické podpory
* Spolupráce s ostatními členy týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Flexibilní pracovní dobu
* Výborné platové ohodnocení
* Odborný a kariérní růst
* Super kolektiv
* Spolupráci na projektech v oblasti automotive

* Místo výkonu práce: Novojičínsko

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká firma dodávající inženýringové služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vysokoškolské vzdělání
* Zkušenosti v SW Catia
* Komunikativní úroveň anglického jazyka
* Technické myšlení
* Kreativitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3176156  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35. - 55.000,- Kč