Senior servisní technik - Praha

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Praha - východ, Praha - západ, Rakovník
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 39.000,- Kč
  • Termín nástupu: 05.12.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se servisem zdvihacích zařízení nebo průmyslových strojů? Měl jste možnost vést menší kolektiv? Pak jste právě VY tím koho hledáme!

Stabilní výrobní a servisní společnost hledá kolegu na pozici:

SENIOR SERVISNÍ TECHNIK (35-39000,- Kč)

Náplň práce

  • Servisní činnost zdvihacích zařízení
  • Pravidelná diagnostika a údržba výtahů
  • Zodpovědnost za provozuschopné zařízení
  • Koordinace členů týmu, kontrola dodržování bezpečnosti práce
  • Komunikace se zákazníky, tvorba cenových nabídek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a více
  • Praxi s vedením týmu lidí (2 a více osob) - výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Zkušenosti se servisem výtahů – výhodou

Nabízíme

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení a prémiový systém
  • Možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu: Praha a přilehlé okolí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3168827   Dátum zverejnenia: 4.12.2017