Manažer laboratoří (30-40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30000-40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání zaměřené na potravinářství, manažerské zkušenosti z laboratoře a dobrou znalost angličtiny? Dobře se orientuje v oboru mikrobiologie? Hledáte zajímavou práci pro silného hráče na trhu?

Pokud ano, potom jste tu správně, napište nám a dejte o sobě vědět!

MANAŽER LABORATOŘÍ (30-40 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za chod laboratoří a vedení týmu pracovníků
  • tvorba kontrolních plánů zkoušek a trendů zjištěných výsledků
  • zajištění uvolňování surovin pro výrobu a hotových výrobků na expedici
  • efektivní řízení chodu laboratoří a s tím spojená administrativa
  • spolupráce s výrobou a vedoucí kvality

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, obor: Potravinářství/Chemie/Mikrobiologie
  • praxi v potravinářské laboratoři PODMÍNKOU
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost problematiky v rámci oboru mikrobiologie
  • manažerské dovednosti, spolehlivost a profesionální přístup

Nabízíme

  • zajímavou práci pro silného hráče v oblasti potravinářství
  • propracovaný systém školení a odborného rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • sickdays, pružnou pracovní dobu
  • místo pracoviště: Plzeňský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER LABORATOŘÍ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3157656   Dátum zverejnenia: 12.9.2017