Project manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s projektovým řízením? Dobře se orientujete v technickém zabezpečení budov a zároveň rádi cestujete? Domluvíte se plynně anglicky? Pokud k tomu můžete přidat i ruštinu a máte znalost AutoCad, pak jste člověk, kterého hledáme.

Nadnárodní společnost z oblasti dřevařského průmyslu hledá člověka na pozici:

PROJECT MANAGER (od 40.000,-Kč)

Náplň práce

  • příprava projektů požárně bezpečnostních zařízení
  • odborný dohled nad realizací projektů
  • komunikace s dodavateli, konzultační činnost
  • cestování do zahraničí v rámci celého světa

Požadujeme

  • zkušenost z oblasti technického zabezpečení budov
  • znalost anglického, či německého jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost AutoCad, ochotu cestovat
  • znalost hydraulických výpočtů a BOZP VÝHODOU

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou práci s využitím vlastní kreativity
  • náborový příspěvek pro nové zaměstnance v hodnotě 10.000,-Kč
  • propracovaný bonusový systém
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3155384   Dátum zverejnenia: 9.8.2017