Lékárník pro rodinnou lékárnu (25-30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte VŠ zdělání v oboru farmacie a hledáte stabilní práci v příjemném a klidném prostředí menší lékárny? Komunikujete rádi s lidmi a máte příjemný a profesionální projev?

Ano? V tom případě na nic nečekejte a využijte této příležitosti!

LÉKÁRNÍK PRO RODINNOU LÉKÁRNU (25-30 000 Kč)

Náplň práce

  • výdej léků na lékařský předpis
  • příprava, kontrola a skladování léčiv
  • odborné poradenství zákazníkům
  • zajištění plynulého chodu lékárny

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • praxi na pozici Lékárník/Farmaceut
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci
  • příjemné vystupování a prozákaznický přístup

Nabízíme

  • příjemné zázemí rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost ubytování přímo nad lékárnou
  • stabilní práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce LÉKÁRNÍK PRO RODINNOU LÉKÁRNU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3135427   Dátum zverejnenia: 19.9.2017