Specialista BOZP (až 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí
  • Nabízený plat (hrubého): 33.000 Kč - 40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi na pozici Technika BOZP či PO? Chcete pracovat ve společnosti, která bude podporovat Vaší touhu po kariérním růstu? Jste komunikativní, kreativní a iniciativní osoba?
Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici:

SPECIALISTA BOZP

Náplň práce

  • kontrola bezpečnosti na pracovišti
  • hodnocení rizik možného ohrožení zdraví
  • školení zaměstnanců v dané oblasti
  • preventivní opatření

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • odbornou způsobilost v oblasti BOZP a PO
  • velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3110449   Dátum zverejnenia: 13.11.2017