Nadšenec do Aut – vývoj elektroniky (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 30-35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dokončuješ právě vysokou školu nejlépe v oboru elektro? Chceš si vyvíjet novinky do automobilů a následně je i vyzkoušet? Chceš pracovat pro firmu, která Ti dá šanci se prosadit? Pak jsi pro nás tím pravým!

Už pár let vyvíjíme elektroniku do aut kousek od Prahy, a jestli chceš tvořit budoucnost aut, tak bys mohl u nás dostat šanci. Jedná se o pozici:

NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
  • budeš vyvíjet úplně nové řídící jednotky
  • denně spolupracovat s našimi profíky ve firmě
  • mluvit anglicky nebo německy s našimi dodavateli
  • svoje novinky budeš testovat
  • když budeš skvělý, nastavíš trendy v automobilovém průmyslu
  • budeš se podílet na stavbě prototypů

Požadujeme

  • CO OD TEBE OČEKÁVÁME?
  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti elektroniky
  • Angličtinu nebo Němčinu (kdo neumí, doučíme)
  • abys měl zájem o vývoj systémů
  • že jsi samostatný a nebojíš se nových věcí
  • nebudeš se bát sednout do letadla a vycestovat po Evropě
  • že se za touto pozicí přestěhuješ do ČR

Nabízíme

  • KDYŽ SE DOMLUVÍME:
  • dostaneš práci, kde zhmotníš svoje nápady
  • když budeš nejlepší, čeká Tě kariérní růst
  • na zrealizování svých nápadů dostaneš špičkovou techniku
  • budeš mít 5 týdnů na relax
  • místo výkonu práce: Kousek od Prahy

Další informace

Zaujala Tě naše nabídka práce na pozici NADŠENEC DO AUT – VÝVOJ ELEKTRONIKY
kousek od Prahy? Pokud ano, zašli nám svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Tě kontaktovat do tří týdnů od přijetí Tvého životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Tvého životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Tvých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Filip Rampák
Tel.: +420775787064
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3089979   Dátum zverejnenia: 10.10.2017