Senior konstruktér (cca 50.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 40.000-50.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s návrhem a konstrukcí dílů v programu CATIA V5 nebo SIEMENS NX?
Pokud ano a zajímáte se o nové pracovní výzvy, neváhejte nás kontaktovat!

Otevírá se pro Vás možnost pracovat v novém vývojovém a konstrukčním centru, kde si přímo můžete svůj produkt i otestovat!

Významná výrobní společnost rozšiřuje svůj centrální R&D tým a obsazuje pozici SENIOR KONSTRUKTÉR (cca 50.000 Kč)!!

Náplň práce

  • navrhování a konstrukce plastových/kovových dílů v programu CATIA V5 nebo SIEMENS NX
  • tvorba výkresové dokumentace v 3D
  • podpora kolegů na juniorské pozici
  • provádění celkových analýz na výrobcích
  • poskytování a shromažďování dat v PDM systému

Požadujeme

  • zkušenosti s navrhováním a konstrukcí
  • SŠ/VŠ vzdělání – technického směru
  • znalost německého nebo anglického jazyka min. na mírně pokročilé úrovni
  • zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost, komunikativnost, týmovou spolupráci

Nabízíme

  • možnost pracovat na vývoji produktu od A do Z
  • možnost být součástí testování vlastních produktů
  • kariérní růst a propracovaný systém vzdělávání
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • PLNĚ HRAZENÉ CESTOVNÉ!!
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. a 14. platu a pravidelného ročního navyšování mzdy
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • lokalita pracoviště: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3087785   Dátum zverejnenia: 9.11.2017