Vedoucí týmu v logistice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem pracovat v mezinárodní společnosti a získat možnost zdokonalit se v angličtině? Máte zkušenosti s vedením většího počtu lidí? Jste vedoucí, který neupřednostňuje jen sám sebe, ale kterému záleží na výsledcích celého týmu?

Pak hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍ TÝMU V LOGISTICE!!

Náplň práce

  • Vedení týmu cca 20 lidí a jejich motivace
  • Zajištění organizace provozu
  • Plánování a zavádění provozních cílů a jejich sledování
  • Podílení se na zlepšování procesů
  • Řešení problémů a kázně vzniklých na směně
  • Plnění úkolů, udržování dobrých vztahů na pracovišti
  • Zaučování zaměstnanců a zajištění jejich dalšího rozvoje

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na min. mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vedením většího počtu lidí v oddělení výroby nebo logistiky
  • Praxi na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost PC
  • Schopnost vést, motivovat a dohlížet na pracovníky
  • Schopnost stavování priorit, strategické myšlení, asertivitu, komunikativnost
  • Umění zvládat práci pod stresem

Nabízíme

  • Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
  • Roční odměny
  • Placené přesčasy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dovolenou navíc
  • Kariérní růst
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost zakoupení firemních produktů za výhodné ceny

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3082840   Dátum zverejnenia: 9.11.2017