Chemik do poloprovozu (23 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovaný obor chemie a měli jste již možnost pracovat v chemické výrobě?
Hledáte perspektivní práci pro firmu s dobrou pověstí?
Pokud ano, zašlete nám svůj životopis. Chemická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje svoji výrobu a hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

CHEMIK DO POLOPROVOZU (23 000 Kč)

Náplň práce

  • zajišťování plynulého chodu poloprovozní výroby
  • monitorování výrobního procesu a odběry vzorků
  • manipulace se surovinami, výrobky i odpady
  • zásahy do výrobního procesu
  • kontrola kvality výrobků

Požadujeme

  • SŠ v oboru chemie
  • zkušenost z chemické výroby
  • zodpovědný přístup k práci a samostatnost
  • průkaz na vysokozdvižný vozík VÝHODOU
  • ochotu pracovat v případě potřeby na směny

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování
  • možnost karierního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce CHEMIK DO POLOPROVOZU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3060660   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   23.000,- Kč