Obchodný zástupca

Advantage Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívne vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi
* akvizičná činnosť
* vedenie agendy o obchodných podmienkach zákazníkov
* spolupráca s administratívnym pracovníkom pri objednávaní skla
* spolupráca pri vybavovaní reklamácií
* sledovanie a kontrola platobnej morálky zákazníkov
* vykonávanie zodpovedajúcich operácií v SAP
* zodpovednosť za správnosť údajov zadaných do SAP
* vystavovanie faktúr a daňových dokladov
* spracovanie analýz predajov a zákazníkov

* 70 % komunikácia so zákazníkmi, 30 % administratívna činnosť

* zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* pracovný pomer na dobu neurčitú (3 mesiace skúšobná doba)
* nástupný plat dohodou
* ročná odmena v nadväznosti na dosiahnuté výsledky
* príspevok na stravovanie
* služobné auto aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

* Termín nástupu: október 2016
* Miesto výkonu práce: Nitra
* Viac informácií o spoločnosti na: www.yourglass.com

Kontaktné osoby:
Ing. Judita Funtová, ved. pobočky Nitra
[email protected]
tel.: +421 948 318 804

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou plochého stavebného skla v regióne Západného a Stredného Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

* min. SŠ vzdelanie, smer nerozhoduje, preferujeme prax na obdobnej pozícii
* aktívna znalosť MS Office
* znalosť AJ a systému SAP výhodou
* výborné komunikačné a organizačné schopnosti, ochota učiť sa novým veciam,
* schopnosť úzkej tímovej spolupráce v menšom kolektíve, odolnosť proti stresu, flexibilita
* obchodné zručnosti, plánovanie

Personálna agentúra zaisťujúca poradenstvo a kompletné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Aktuálny zoznam pozícií nájdete na www.acjobs.cz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2732538  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou