Konštruktér

Advanced Solution Engineering s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od schopností a predošlých skúseností kandidáta. Plne hradené nadčasy Mesačný bonus za odpracované roky Koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
- návrh riešenia zadaných projektov
- vytváranie výrobnej dokumentácie
- komunikácia so zákazníkom ohľadom technických detailov
- spolupráca s tímom konštruktérov a elektrikárov
- vyhotovenie dokumentácie pre zariadenia
- vytváranie kusovníkov

- bezplatné školenia
- možnosť práce z domu v nevyhnutných prípadoch
- sebarealizácia pri zverených úlohách
- firemná káva ;)
- firemné akcie
- ročné prehodnocovanie miezd
- možnosť kariérneho postupu
- ostatné benefity po dohode

Životopisy poprosíme zasielať aj v anglickom jazyku. K životopisu poprosíme priložiť Vami navrhované projekty - výkresy, 3D modely. V prípade študenta postačujú aj školské práce.
Kontaktovať budeme len uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke: konštruovanie, mechatronika, automatizačná technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač by mal byť samostatný pri riešení úloh. Komunikatívny, s chuťou vzdelávať sa a prinášať nové riešenia.

Spoločnosť Advanced Solution Engineering s.r.o. pôsobí v oblasti automatizácie. Naše hlavné zameranie je výroba dopravníkov, manipulačných zariadení, jednoúčelových strojov, oceľových konštrukcií a automatizovaných skladov.
Medzi našich partnerov patria spoločnosti Kia Slovakia, s.r.o. , Mobis Slovakia s.r.o., a ďalší zahraniční partneri.
Naše výrobky sú inštalované vo viacerých krajinách Európy. Ponúkame komplexné služby pri realizácií projektov, od návrhu cez výrobu až po montáž. Sústreďujeme sa na efektivitu využitia času z pohľadu našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Hreus
Tel.: +421914340021
E-mail: poslať životopis
ID: 2895769  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac