Konštruktér

Advanced Solution Engineering s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacod 1250,- € (v závislosti od schopnosti uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude návrh riešenia zadaných projektov a ich následná koordinácia.

dohodou

Životopisy žiadame zasielať v anglickom jazyku. K životopisu žiadame priložiť Vami navrhované projekty - výkresy, 3D modely. V prípade študenta postačujú aj školské práce.
Kontaktovať budeme len uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Advanced Solution Engineering s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového priemyslu. Medzi našich partnerov patria spoločnosti Kia Slovakia, s.r.o. , Mobis Slovakia s.r.o., atď. Ponúkame komplexné služby pri realizácií projektov, napr. výroba produktov podľa výkresovej dokumentácie, inžinierske služby a pod. Sústreďujeme sa na efektivitu využitia času z pohľadu našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Hreus
Tel.: +421914340021
E-mail: poslať životopis
ID: 2895769  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac