Konštruktér

Advanced Solution Engineering s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V dôsledku zvyšovania produkcie, rozširujeme kapacitu nášho konštrukčného oddelenia. Tvojou náplňou práce bude návrh riešenia zadaných projektov a ich následná koordinácia.

dohodou

Životopisy žiadame zasielať v Sj aj Aj jazyku. K životopisu žiadame priložiť aj výkresy, prípadne model zo školských projektov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý
CATIA - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Advanced Solution Engineering s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového priemyslu. Medzi našich partnerov patria spoločnosti Kia Motors Slovakia, s.r.o. , Mobis Slovakia s.r.o., Samsung Electronics Slovakia s.r.o., atď. Ponúkame komplexné služby pri realizácií projektov, napr. výroba produktov podľa výkresovej dokumentácie, inžinierske služby a pod. Sústreďujeme sa na efektivitu využitia času z pohľadu našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Poľnohospodárska 1230/7
013 01 Teplička nad Váhom
ID: 2895769   Dátum zverejnenia: 12.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou