Hlavný účtovník

ADVANCE OIL s.r.o.

Miesto práce
J. Vuruma 8, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné a komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti
- príprava a spracovanie účtovnej závierky, vyhotovenie DPH, kontrolných výkazov (mesačný platca DPH), DPPO, DPzMV
- komunikácia s bankami

- flexibilný pracovný čas, možnosť práce doma
- príjemné pracovné prostredie
- pravidelné odborné školenia
- zamestnanecké výhody

Práca nie je vhodná pre uchádzačov bez praxe. Požadujeme min. 5 ročnú prax v samostatnom vedení podvojného účtovníctva. K životopisu prosím, pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ADVANCE OIL, s.r.o.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- skúsenosť s vedením podvojného účtovníctva
- prax v zostavovaní účtovných závierok právnických osôb
- znalosť účtovného programu OMEGA (KROS)
- zodpovedný a samostatný prístup k práci

Predaj a distribúcia pohonných hmôt.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2732202  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou