Skladník/vodič v obchodnej spoločnosti

Adulapis, s. r. o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy: 1100 EUR/brutto + odmeny až do výšky 30% zo mzdy (po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie vykládky kamiónov s tovarom od dodávateľov
- Zodpovednosť za vyložený/prijatý tovar
- Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu
- Triedenie, kontrola a ukladanie prijatého tovaru
- Kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov k tovaru, práca s čítačkou
- Príprava, balenie a výdaj tovaru odberateľom
- Zavážanie tovaru odberateľom
- Odvážanie tovaru z predajní
- Denná komunikácia so zákazníkmi a vybavovanie ich požiadaviek
- Pomoc pri drobných opravách v sklade
- Spolupráca pri iných prácach v priestoroch skladu
- Udržiavanie čistoty v skladových priestoroch
- Dodržiavanie BOZP a PO
- Zaisťovanie bezpečnosti tovaru
- Spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
- Bezpečné a zodpovedné vedenie zvereného motorového vozidla
- Údržba a čistota zvereného motorového vozidla
- Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

- zabezpečené obedy plne hradené zamestnávateľom
- zľavy na predávaný sortiment
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- bonusy až do výšky 30% hrubej mzdy vyplácané mesačne
- mzda vyplácaná načas

Pozíciu "skladník, vodič" obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť BHC International, ktorá je autorizovaným distribútorom produktov Canon. Ide o stabilnú, dlhé roky etablovanú spoločnosť v Slovenskej aj Českej republike.
Ponúka stabilnú prácu, príjemný kolektív mladých ľudí a primerané finančné ohodnotenie.
Pracovná doba je stabilná (PO - PIA 8:00 - 17:00), nadčasy nie sú štandardom.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected]

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť BHC International je autorizovaným distribútorom produktov Canon. Ide o stabilnú, dlhé roky etablovanú spoločnosť v Slovenskej aj Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie je výhodou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, obchod, špedícia, doprava

Počet rokov praxe

2

-aktívny vodič
-fyzicky zdatný
-zodpovedný
-dochvíľny
-tímový hráč
-vysokozdvižný vozík (nie je podmienkou)

Spoločnosť, ktorá sa venuje hlavne konzultačnej, poradenskej a organizačnej činnosti v oblasti marketingu, PR, personalistiky. Túto pracovnú ponuku obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť BHC International.

Kontakt

ID: 4819237  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac