Tímlíder v sklade

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
podľa dohody
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1400 Br (podľa seniority) + príplatky podľa ZP + 13.plat + cestovné + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného lídra (logistika alebo výroba) do tímu na oddelení logistiky, ktorého náplňou práce bude:

  • Koordinácia a riadenie tímu pridelených zamestnancov (plánovanie zmien, prideľovanie úloh a ich kontrola, hodnotenie výkonu, dochádzka, tréningy, rozvoj zamestnancov,..)
  • Zodpovednosť za plnenie plánu z pohľadu logistických procesov
  • Riešenie vzniknutých problémov počas zmeny
  • Spolupodieľanie sa na organizácií inventúr
  • Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a kvality

  • Stabilné medzinárodné prostredie
  • Skúsený tím a príjemná pracovná atmosféra
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Finančné a nefinančné benefity (13. a 14. plat a iné)
  • Zázemie silnej a úspešnej firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilný zamestnávateľ v Košickom regióne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Prax s vedením zamestnancov (tímlíder skladu/vedúci skladu, tímlíder/majster výroby)
  • Ochota pracovať na zmeny (4-zm 12-ky)
  • Hard skills: skúsenosti s plánovaním a riadením procesov v sklade je výhodou
  • Soft skills: silné líderské schopnosti, tímová spolupráca,  riešenie problémov, zodpovedný prístup

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Zagibová
E-mail: poslať životopis
ID: 4837458  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac