Inžinier systémovej kvality / Quality System Engineer

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 2.000 EUR brutto, výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava, údržba a distribúcia procedúr v súlade s ISO, IATF, internými predpismi
  • vedenie pravidelných interných auditov a zabezpečovanie ich správneho vyhodnotenia
  • identifikácia a hodnotenie rizík v súvislosti so systémom kvality a predkladanie návrhov na zlepšenie
  • aktívna participácia a  príprava na certifikačné a re-certifikačné externé audity, zákaznícke audity
  • monitorovanie a zabezpečenie dodržiavania interných a externých predpisov a noriem kvality
  • zabezpečenie efektívneho a spoľahlivého fungovania systému kvality

  • práca v stabilnej výrobnej medzinárodnej spoločnosti s dobrou pracovnou klímou
  • možnosť sebarealizácie
  • odborný rast

Ak máté skúsenosť s nastavovaním a udržiavaním systému kvality vo výrobnej spoločnosti, chcete pracovať v kolektíve nadšencov v Prešove, dohovoríte sa anglicky, hľadáme práve Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Patrí medzi významné globálne spoločnosti, vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita produkcie alebo VŠ technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe na podobnej pozícii, skúsenosť z výrobného prostredia je veľkou výhodou

  • samostatnosť
  • prezentačné zručnosti
  • analytické myslenie
  • orientácia na detail
  • AJ na úrovni min. B2

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Bagošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810043  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac