Technik kvality vo výrobnej spoločnosti_priamo v Prešove

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
podľa dohody
1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1.500 EUR brutto, výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola kvality dielov
  • blokovanie a uvoľňovanie produktu
  • zodpovednosť za analýzu a znižovanie scrapu a interného PPM
  • trénovanie a monitorovanie operátorov v oblasti kvality
  • optimalizácia a zlepšovanie procesu kontroly
  • podpora pri analýze reklamácií a implementácii interných nápravných opatrení
  • ​spolupráca pri prípravách na audity​
  • vykonávanie produktových auditov

Práca bude vykonávaná vo viaczmennej prevázke.

  • práca v stabilnej výrobnej medzinárodnej spoločnosti s dobrou pracovnou klímou
  • možnosť sebarealizácie
  • odborný a rýchly kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má dlhoročnú históriu vo svete ako dodávateľ pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

procesný inžinier / inžinier kvality

  • skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii min. 2-3 roky vo výrobnej spoločnosti
  • znalosť práca s meracími zariadeniami
  • analytická schopnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup
  • anglický jazyk výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Zagibová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810012  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac