Údržba strojov a zariadení: Hľadáme mechanika alebo elektroúdržbára

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 440 EUR/mesiacMzda od 1440 (fix + vario) v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostika a riešenie porúch na výrobných zariadeniach

- Vykonávanie preventívnej údržby

- Starostlivosť o chod výrobných zariadení

- Spolupráca pri inštalácii nových strojov

Pracovná doba je postupne plánovaná na 3-zmenný režim bez víkendov, s plánovanými 12-hodinovými zmenami.

- Čisté a moderné pracovné prostredie bez prašnosti

- Výborná dostupnosť MHD - len 5 minút od zastávky

- Zmluva priamo u zamestnávateľa

- Perspektívny produkt v modernom strojárskom závode v Košiciach

- Voľné víkendy pre trávenie času s rodinou

- Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja v dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska prevádzka, pobočka zahraničnej spoločnosti, priamo v Košiciach.

Veľmi zaujímavý a perspektívny produkt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

​- Skúsenosť s mechanickou alebo elektrickou údržbou strojov a zariadení
​- Skúsenosť v strojárskej výrobe výhodou
​- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, technické myslenie​

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4792489  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 440 EUR/mesiac