Buyer / Nákupca

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 2000 Eur, ďalšie peňažné benefity, výsledná mzda bude závisieť od schopností a skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup a objednávanie priameho materiálu na konkrétne projekty

- vyjednávanie s dodávateľmi

- organizovanie tendrov výrobného materiálu

- posudzovanie obsahu zmlúv vrátane základných technických špecifikácií

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s NADŠTANDARDÝMI benefitmi ( zaujímavé, ročné, polročné, kvartálne odmeny, ďalšie mesačné finančné a nefinančné benefity)

- možná čiastočná PRÁCA Z DOMU

- práca v kolektíve s PRÍJEMNOU PRACOVNOU KLÍMOU

- SAMOSTATNÁ a rozmanitá práca

Ak máte aspoň krátku skúsenosť s nákupom materiálu do výrobného prostredia, ste samostatná/ý, chcete pracovať v nadnárodnom prostredí stabilnej spoločnosti, viete komunikovať v angličtine, hľadáme práve VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má dlhoročnú históriu vo svete ako dodávateľ pre automobilový priemysel, je stabilným zamestnávateľom s dobrou pracovnou klímou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe na podobnej pozícii , vo výrobnom prostredí výhodou

- samostatnosť
- dobré vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- znalosť AJ min. na komunikačnej úrovni
- dobré ovládanie MS office
- znalosť SAP

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4787536  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac