Hľadáme Lídra/Majstra do výroby

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte silné líderské zručnosti a viete ako správne motivovať a rozvíjať svojich podriadených?

Nebojíte sa viesť tím v strojárskej výrobe?

Potom máme pre Vás skvelú pracovnú pozíciu s touto náplňou práce:

- Koordinácia a riadenie tímu zamestnancov

- Zodpovednosť za plnenie výrobného plánu

- Sledovanie výroby a práca v interných systémoch spoločnosti

- Riešenie vzniknutých problémov a koordinácia ostatných oddelení pri odstraňovaní problémov

- Denné porady s tímom a vedením

- Príprava reportov pre vedenie spoločnosti

- Návrh a zlepšovanie výrobných procesov

Pracovná doba na tejto pozícii je v 2-zmennej prevádzke PO-PIA.

​- Mladá rastúca spoločnosť

- Stabilitné prostredie

- Zaujímavé benefity (13ty plat, dochádzkový bonus, variabilná zložka mzdy)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre rozvíjajúcu sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárskeho priemyslu a má zaujímavé, rôznorodé portfólio výrobkov aj klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Schopnosť správne motivovať a viesť tím výrobných zamestnancov

- Technické vzdelanie alebo skúsenosť je výhodou, nie PODMIENKOU

- Znalosť čítania výkresou je výhodou

- Znalosť práce v informačných systémoch

- Empatický prístup, zodpovednosť

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4787475  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac