Výzva pre vedenie výrobného tímu - pridaj sa k nám ako teamleader!

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500 Eur, množstvo finančných aj nefinančných benefitov; výsledná mzda bude závisieť o schopností a skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozširujúcej sa výroby hľadáme skúseného lídra, ktorého hlavnou úlohou bude:

• zabezpečiť bezproblémový chod výroby, riešenie technických a kvalitatívnych problémov
• zodpovedať za plnenie výrobného plánu (efektívne plánovanie ľudských zdrojov a využívanie výrobných kapacít)
• efektívne riadenie prideleného tímu zamestnancov (rozdeľovanie úloh, motivovanie a rozvoj, hodnotenie výkonu, dochádzka,..)
• pravidelné reportovanie výsledkov oddelenia, navrhovanie a realizácia nápravných opatrení
• aktívne podieľanie sa na procese neustáleho zlepšovania procesov vo výrobe

Práca je vykonávaná v 3-zm prevádzke (12-ky).

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dobrou pracovnou klímou
• odborný a profesijný rast
• 13ty plat, ročný bonus, dochádzkový bonus a iné finančné/ nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má dlhoročnú históriu vo svete ako dodávateľ pre automobilový priemysel, je stabilný zamestnávateľ v Košiciach s dobrou pracovnou klímou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnického zamerania, príp. strojárskeho zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2-3

• pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnom sektore (automobilový priemysel, elektro, strojárstvo)

• schopnosť efektívne viesť, motivovať ľudí

• bežná znalosť práce s PC

• znalosť AJ je veľkou výhodou

• zodpovedný prístup

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4787443  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac