Можливість для людей з України

Pracovná ponuka pre absolventa VŠ: Elektro, kvalita, strojárstvo alebo logistika

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda OD 1700 Brutto, na základe skúseností a schopností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre aktívneho absolventa VŠ s chuťou učiť sa:

- Práca na rôznýych oddeleniach výrobnej spoločnosti

- Spolupráca pri zavádzaní nových priemyselných projektov / postupov

- Spolupráca so všetkými oddeleniami (výroba, proces, logistika, údržba...)

- Práca v SAP

- Budete sa podieľať na plnení úloh a projektov v oblasti Proces/Kvalita/Strojárstvo/Logistika

- Budete sa učiť od skúsených kolegov a postupne preberať zodpovednosť za vlastné projekty

Pracujete v skúsenom kolektíve, kde sa vám bude pracovať príjemne a bude sa vám lepšie dariť plniť pracovné úlohy.

Máte možnosť rýchleho kariérneho rastu.

Ponúkame vám zaujímavé finančné a nefinančné benefity, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš životný štandard.

Pracujete v modernom pracovnom prostredí s najnovšími technológiami vo výrobe.

Ponúkame vám možnosť vzdelávania a rozvoja vašich zručností, aby ste mohli byť úspešní vo svojej práci.

Ak ste absolventom VŠ technického smeru a chcete naštartovať svoju kariéru u dobrého zamestnávateľa, dohovoríte sa v AJ a máte ochotu učiť sa nové veci, budeme sa tešiť na Váš životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú nadnárodnú výrobnú spoločnosť so zavedenými štandardmi a dobrou spoločenskou klímou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru - elektro, strojástvo, logistika, kvalita...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Absolvent VŠ v oblasti elektro, kvality, strojárstva alebo logistiky

- Technické myslenie

- Analytická schopnosť

- Proaktivita a ochota učiť sa

- AJ na úrovni B2

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4768561  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac