Sr. Líder účtovného odd. so znalosťou SAP

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiacZákladná mzda OD 3500 Euro brutto, na základe skúseností a schopností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovytvorený tím účtovníkov a finančných kontrolórov výrobnej spoločnosti hľadáme Lídra!

HLAVNÉ ÚLOHY:
- vedenie, rozvoj a hodnotenie tímu
- pravá ruka riaditeľa závodu v oblasti finančnej/účtovnej agendy
- podpora tímu v oblasti účtovníctva
- rozpočty a forecasty/ odhady vývoja nákladov
- riešenie odchýlok od rozpočtu - návrhy nápravných opatrení
- komunikácia s centrálou (Belgicko)
- podpora manažmentu pri tvorbe ročného rozpočtu
- finančné prezentácie pre centrálu (Belgicko)

• práca v stabilnej výrobnej medzinárodnej spoločnosti s dobrou pracovnou klímou
• možnosť sebarealizácie
• odborný a kariérny rast
• motivujúce mzdové ohodnotenie
• bonusy na základe výsledkov spoločnosti

Ak máte skúsenosť s riadením aj menšieho tímu, komunikujete v AJ, SAP je Vašou záľubou a máte prax v účtovníctve, hľadáme práve VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má dlhoročnú históriu vo svete a je stabilný zamestnávateľ v Košiciach s dobrou pracovnou klímou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
SAP FI/CO - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe na podobnej pozícii

- skúsenosť s riadením aj menšieho tímu - nevyhnutná
- AJ - B2/C1 nevyhnutná
- FRJ - veľkou výhodou
- SAP - POKROČILÝ užívateľ
- účtovníctvo - reálna skúsenosť, pokročilá úroveň a orientácia v legislatíve

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4707571  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac