Можливість для людей з України

Vodič VZV do novej strojárskej výroby priamo v Košiciach

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 1100 Eur brutto je tvorená základnou zložkou 900 Eur a variabilnou zložkou 200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novovznikajúcu výrobnú spoločnosť pôsobiacu PRIAMO V KOŠICIACH hľadáme prvých zamestnancov do skladu!

Formujeme prvý logistický tím, ktorého členovia budú mať možnosť kariérneho rastu.

Základná náplň práce:
- zásobovanie výroby
- uskladňovanie, kontrola a skladovanie hotových výrobkov
- práca s VZV (veľkorozmerný materiál)
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- práca s interným informačným systémom

Práca v 1zm prevádzke (7,5hod.), od 06/2023 predpoklad - 3 zmenná prevádzka, následne
rozširovanie zmennosti až po nepretržitú prevádzku.

- zaujímavý základný plat pre zamestnanca vo výrobe
- postupne sa bude vytvárať systém variabilnej zložky a benefitov
- moderná výrobná hala
- príjemné pracovné prostredie - svetlé priestory, bez prašnosti a hluku
- výborná dostupnosť MHD

Informácie o výberovom konaní

Máš skúsenosť s prácou s VZV?
Chceš odborne rásť v príjemnom prostredí novej firmy?
Nebojíš sa roboty?
Pošli nám životopis!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Úplne nová strojárska prevádzka, pobočka zahraničnej spoločnosti, priamo v Košiciach.
Veľmi zaujímavý a perspektívny produkt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 2 roky skúseností na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti

- platný preukaz VZV
- skúsenosti s manipuláciou s veľkorozmerným materiálom sú výhodou
- skúsenosť s VZV - Hubtex je veľkou výhodou
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4451632  Dátum zverejnenia: 19.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac