Можливість для людей з України

Inžinier kvality/Quality Engineer

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody
1 800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy OD 1.800 v závislosti od skúseností a reálnych schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupuje závod pre všetky procesy súvisiace so Systémom riadenia
- vedenie procesu interných systémových, procesných a produktových auditov
- podporuje realizáciu akčných plánov
- podporuje plánovanie interných a externých systémových auditov
- vedie Systém riadenia QEHS (TS 16949)
- podporuje oddelenia pri implementácii Systému riadenia QEHS (TS 16949)

- práca v skúsenom tíme
- práca v nadnárodnej výrobnej spoločnosti s dobrou pracovnou klímou
- nadštandardný systém benefitov (13. a 14. plat, ďalšie rôzne finančné a nefinančné benefity ... )
- pružná pracovná doba
- jazykové kurzy, vzdelávanie zamestnancov

Ak máš niekoľkoročnú skúsenosť v oblasti systémovej kvality v automotive spoločnosti a oceníš možnosť sebarealizácie, tak hľadáme práve TEBA!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti strojárskeho priemyslu. Patrí medzi najväčšie európske spoločnosti, vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii
- znalosť VDA 6.3 a Systému riadenia QEHS (TS 16949)
- schopnosť asertívnej komunikácie
- samostatnosť
- proaktivita
- znalosť AJ na úrovni min. B2

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4394716  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac