Špecialista logistiky / Logistics specialist

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
po dohode
1 500 EUR/mesiaczákladný plat od 1500 Eur br, finálna výška mzdy závisí od schopností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavuje expedičné logistické procesy vo firme
- koordinuje a vykonáva prepravné činnosti na úrovni závodu v spolupráci s regionálnou logistikou
- zúčastňuje sa a vykonáva prepravné a expedičné logistické procesy
- zodpovedá za expedíciu tovaru podľa plánu
- prijíma a rieši všetky požiadavky zákazníkov v rámci expedície
- hlási ukazovateľ výkonnosti dodávky zákazníkovi
- zabezpečuje integráciu všetkých transportov do počítačového systému

- možnosť sebarealizácie a nastavenia procesov podľa skúseností
- práca v stabilnom medzinárodnom prostredí
- práca v tíme s príjemnou pracovnou atmosférou
- nadštandardný bonusový systém ( mesačnš, polročne, ročne )

Ak máte skúsenosti s prepravou v automobilovej logistike, máte aktívny prístup pri hľadaní riešení a máte chuť realizovať sa v samostatnej logistickej pozícii, hľadáme práve VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú nadnárodnú výrobnú spoločnosť so zavedenými štandardmi a dobrou spoločenskou klímou. Spoločnosť je jedným z najväčších svetových dodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky na podobnej pozícii

- prax v oblasti logistiky na obdobnej pozícii vo výrobnej automobilovej spoločnosti
- znalosť logistických postupov / procesov
- samostatnosť a proaktivita
- spájanie súvislostí
- skúsenosť so SAP (výhodou)

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4366410  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac