Aktívny HR špecialista

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda od 1500 Eur, finálna mzda bude nastavená v závislosti od skúseností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
- HR podpora manažérov spoločnosti
- príprava a vedenie výberových konaní
- komunikácia s hiring manažérmi
- aktívna spolupráca s personálnymi agentúrami
- onboarding proces
- pracovno-právna dokumentácia
- analýzy, reporting
- podpora pri príprave rozvojových plánov zamestnancov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v kolektíve s príjemnou pracovnou atmosférou
- nadštandardný bonusový systém (finančné/nefinančné benefity mesačne/ročne)

Ak si dynamická osobnosť, ktorá chce rásť v príjemnom tíme personalistov, máš skúsenosť s prácou na HR oddelení a ovládaš na komunikačnej úrovni AJ, tak sa budeme tešiť na Tvoje CV!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá otvára novú pobočku a dbá na vysoký štandard sociálnej klímy.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment ľudských zdrojov, ekonómia, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe na podobnej pozícii, skúsenosť z výrobného prostredia je veľkou výhodou

Hľadáme dynamickú osobnosť s príjemnou komunikáciou.

Dôraz v tejto pozícii sa kladie na:
- proaktivitu
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- ANJ na komunikačnej úrovni
- min. základnú znalosť ZP

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4339477  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac