Plánovač logistiky - nová pozícia - aj s krátkou skúsenosťou - ideálne s NJ

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 EUR/mesiaczákladný plat od 1.100, - na základe skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v stálom kolektíve / nová pozícia
• plánovanie a objednávanie materiálov výroby vrátane balenia na základe požiadaviek zákazníka
• sledovanie výrobného programu a skladových zásob balenia
• plánovanie a zabezpečenie balenia podľa požiadaviek zákazníka
• starostlivosť o príslušnú dokumentáciu expedície (dodacie listy, CRM, špedičné listy)
• komunikácia so zákazníkom ako aj dodávateľmi
• práca v SAP a vytváranie reportov podľa pokynov nadriadeného;
• ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

• medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente; stály kolektív kolegov
• PRÍSPEVOK na dopravu, stravné lístky nad rámec ZP
• ročný BONUS na základe výsledkov spoločnosti
• príspevok do dôchodkového piliera
• osobnostný a kariérny rast
• PEVNÝ pracovný čas 7 hod. - 15:30 hod.
• JAZYKOVÉ kurzy; soft & hard skills tréningy
• príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, stravné lístky nad rámec ZP

Ak máš skúsenosť so sledovaním výrobného plánu, následným objednávaním materiálu a plánovaním expedície hotových produktov, ovládaš nemčinu aspoň na komunikatívnej úrovni, chceš pracovať v stálom kolektíve v stabilnej firme, hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie európske spracovateľské firmy, vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický alebo ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

• samostatnosť
• zmysel pre detail
• schopnosť efektívnej komunikácie
• NJ na komunikatívnej úrovni nevyhnutná
• AJ - znalosť je veľkou výhodou
• SAP - výhodou

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4081233  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac