Mzdárka / Mzdár _ dlhodobá práca pre stabilnú zahraničnú výrobnú firmu

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda OD 1.200 Brutto, na základe skúseností a schopností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie komplexnej mzdovej agendy (cca. 500 zamestnancov) v systéme Pohoda
• kontrola a sumarizácia údajov potrebných na spracovanie miezd zamestnancov
• príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov
• evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy / exekúcií podľa zákona
• spracovávanie mzdových dokumentov, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
• komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami (zasielanie výkazov, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní)
• sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti

• práca v stabilnej výrobnej medzinárodnej spoločnosti
• samozrejmosťou je notebook a mobilný telefón
• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• pružná pracovná doba

Ak máte skúsenosť so spracovaním miezd, chcete pracovať ako mzdár/ka bez potreby znalosti cudzieho jazyka, chcete mať jasné zodpovednosti a máte zmysel pre detail, hľadáme práve VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má viac ako 70 ročnú históriu vo svete ako dodávateľ pre automobilový priemysel, je stabilný zamestnávateľ v Košiciach viac ako 7 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe v pozícii, skúsenosť z výrobného závodu výhodou

- schopnosť samostatne pracovať a spracovávať mzdy
- schopnosť vidieť detail
- schopnosť dobrej komunikácie
- skúsenosť so mzdovým systémom POHODA je vítaná

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4075631  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac