Technik/Nastavovač tlakového odlievania _ denná zmena _ nové technológie _ dlhodobá práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
podľa dohody
950 EUR/mesiacOD 950 EUR brutto /mesiac + príplatky cca. 150 € + iné príspevky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie tlakového odlievacieho stroja
- spustenie a obsluha tlakového odlievacieho stroja
- starostlivosť o chod zariadenia ako napr.: kontrola stavu médií, kontrola filtrov a iných strojových častí zariadenia
- spolupráca pri prestavbe tlakového odlievacieho stroja
- kontrola kvality výrobkov podľa kontrolného plánu

- práca v novovzniknutej pobočke medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu pri vytváraní celého oddelenia
- PRÍSPEVOK na dopravu
- STRAVNÉ nad rámec ZP
- príspevok pre DDS
- sociálny program
- výhody rodinného prostredia zahraničnej spoločnosti
- zaujímavý bonusový systém (BONUSY za dochádzku, PRÉMIA na základe výsledkoch spoločnosti)

Ak si manuálne zručný, máš aj krátku skúsenosť s prácou a nastavením tlakových odlievacích strojov a chceš pracovať dlhodobo pre stabilnú firmu, hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá otvára nový závod v lokalite Košice - okolie. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké spoločnosti, vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor, ideálne hutníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

2

- schopnosť nastavovať a obsluhovať tlakový odlievací stroj
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke
(v budúcnosti)
- samostatnosť a dôslednosť v práci

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4063449  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac