Nástrojár / Sústružník / Frézar _ bez nočných zmien_ dlhodobá práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 EUR/mesiacod 1 000 EUR brutto/mesiac + príplatky cca. 150 € + iné príspevky Výška základnej mzdy závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na sústruhu a fréze
- výroba náhradných dielov a iných súčiastok na základe technických výkresov, náčrtov a pokynov nadriadeného
- oprava a výmena náhradných dielov formy
- príprava formy pre ďalšie použitie podľa požiadaviek výroby (demontáž, čistenie, výmena náhradných dielov, oprava, montáž)
- spolupráca pri zavádzaní nových projektov, pri prestavbe strojov a zariadení
- sledovanie funkčnosti strojov, zariadení, foriem a hlásenie zistených porúch nadriadenému

- práca v novovzniknutej pobočke medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu pri vytváraní celého oddelenia údržby
- PRÍSPEVOK na dopravu
- STRAVNÉ nad rámec ZP
- príspevok pre DDS
- sociálny program
- výhody rodinného prostredia zahraničnej spoločnosti
- zaujímavý bonusový systém (BONUSY za dochádzku, PRÉMIA na základe výsledkoch spoločnosti)

Ak si manuálne zručný, máš aj krátku skúsenosť s prácou na fréze / brúske, vieš čítať bežné technické výkresy náhradných dielov a chceš pracovať dlhodobo pre stabilnú firmu, hľadáme práve TEBA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá otvára nový závod v lokalite Košice. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké spoločnosti, vyrábajúce komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Prax na pozícii/v oblasti

2

- schopnosť obsluhovať sústruh, frézu, brúsku
- znalosť čítania technických výkresov
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke (bez nočnej zmeny)
- samostatnosť a zodpovednosť v práci

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4063432  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac