Líder výroby / špičková technológia v automotive / napr. pre ambiciózneho strojára s praxou vo vedení ľudí

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda OD 2000,-EUR btto na základe SKÚSENOSTÍ a SCHOPNOSTÍ kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie časti oddelenia výroby - priame vedenie 4 Supervízorov výroby, nepriame vedenie cca 60 Operátorov výroby
• zodpovednosť za dosahovanie cieľov výroby, kvality a bezpečnosti zverenej časti výroby napr. scrap level, OEE, produktivita, počet vyrobených ks, správny „mix“ ks
• revidovanie stavu výroby za predchádzajúci deň a plánovanie priorít (DIGITÁLNY zber dát na daných linkách)
• analýza príčin nezhôd, nastavenie a implementácia korektívneho a preventívneho akčného plánu
• participácia na vytváraní denného plánu výroby
• vedenie denných porád daného oddelenia výroby a účasť na denných poradách s inými oddeleniami
• spracovanie dochádzky priamych podriadených
• zastupovanie Manažéra výroby v čase jeho neprítomnosti
• zabezpečenie neustáleho zlepšovania výroby (Kaizen, eliminácia strát, navrhovanie riešení )
• zodpovednosť za implementáciu 5S
• príprava podkladov k rozpočtu

• stabilné prostredie v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej
v automobilovom segmente
• osobnostný a kariérny rast
• flexibilný pracovný čas
• jazykové kurzy , "soft & hard skills" tréningy
• príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, stravné lístky nad rámec ZP, firemné akcie

Ak je " strojarina" Vašim koníčkom, radi vyhodnocujete výrobné dáta, ale aj práca s ľuďmi vo výrobe je Vám blízka, vyhovuje Vám dynamické výrobné prostredie a ste schopný komunikovať anglicky na mierne pokročilej úrovni, tak hľadáme práve Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.3.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ak hľadáte prácu v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti, zaujíma vás automobilový svet, chcete spoznať ŠPIČKOVÉ technológie a rozvíjať svoje skúsenosti, urobte prvý krok zaslaním životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor, ideálne strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

• pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii z výrobného prostredia, automotive výhodou
• skúsenosť s vedením ľudí min. 3 roky
• znalosť KPI vo výrobe
• AJ – komunikácia na mierne pokročilej úrovni
• schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
• schopnosť pracovať samostatne, schopnosť riadiť tím zamestnancov
• zodpovedný prístup

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných ako aj v menších spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným a individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.

040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Bagošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4036306  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac