Kontrolór kvality (pre úspešnú zahraničnú výrobnú spoločnosť)

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacZákladná brutto mzda 800 Eur; priemerná mesačná brutto mzda na pozícii s príplatkami je cca 1050-1100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola komponentov na základe inštrukcií
* po posúdení výsledkov kontroly kvality uvoľňovanie komponentov / polovýrobkov pre výrobu a výrobkov pre zákazníka
* blokovanie a odbklokovanie výrobkov na základe posúdenia kvality,
* spracovanie protokolov o výsledkoch kontroly,
* meranie na spektrometri, Röntgene, 3D meracom zariadení,
* správa a aktualizácia dokumentácie kvality
* trénovanie operátorov pri novozavedených kontrolách kvality vo výrobe

*Práca v rýchlo sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* Výhody rodinného prostredia zahraničnej spoločnosti
* Zaujímavý bonusový systém (bonusy za dochádzku, za podiel na výsledkoch spoločnosti a iné)
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu
* Jazykové kurzy, vzdelávanie zamestnancov
* Spoločenské akcie pre zamestnancov

Ak máš aj krátku skúsenosť s posudzovaním kvality výrobkov vo výrobe, si schopný vidieť nedostatky kvality na komponentoch a výrobkoch a vieš na nich upozorniť, vieš niekomu vysvetliť základný postup kontroly kvality, môžeš pracovať na zmeny a chceš sa podieľať na vylepšovaní kvality výroby, hľadáme práve TEBA!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú a úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť. Pôsobí v oblasti spracovateľského priemyslu a jej materská spoločnosť má viac ako storočnú tradíciu. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Počet rokov praxe

kontrola kvality vo výrobe
1

* Skúsenosti z výroby na obdobnej pracovnej pozícii (kvalita) minimálne 1 rok
* Čítanie technických výkresov (základné parametre z výkresov)
* Ochota pracovať na zmeny (4-zmenná prevádzka)
* Precíznosť a dôslednosť v práci
* Schopnosť vidieť detaily

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov v nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať Vám podporu na profesionálnej úrovni.

040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Bagošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3965543  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac