Stavbyvedúci

ADS Invest, s.r.o.

Plynárenská 7/B, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie stavebných činností
- odborný dohľad nad stavebnou výrobou
- koordinácia prác subdodávateľov
- kontrola technologických postupov
- tvorba harmonogramov
- kontrola vykonaných prác a ich vecné posúdenie
- kontrola materiálových dodávok na stavbu
- vedenie stavebného denníka
- práca s projektovou dokumentáciou

- celoročné a dlhodobé zamestnanie
- istotu pravidelnej mesačnej mzdy
- príspevok na stravu formou gastrolístkov
- podporu zdravého životného štýlu (členské do fitness centra)
- služobné auto podľa potreby
- telefón, notebook

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje : [email protected]. Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ADS Invest, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- je držiteľ osvedčenia stavbyvedúci vydaný SKSI
- má vysoké pracovné nasadenie
- má aktívny prístup k práci
- má prirodzené komunikatívne schopnosti
- samostatný v rozhodovaní a zodpovedný za zrealizované technické riešenia
- technicko – funkčné zručnosti, tvorivosť, čítanie výkresov, vedenie stavebného denníka v zmysle legislatívy, sledovanie a kontrola kvality v zmysle normatív, dôslednosť pri plnení úloh
- Zásady BOZP, ochrany životného prostredia a požiarnej ochrany
- kontrola výkonu práce podla normatív

ADS Invest, s.r.o. je finančne silná a univerzálna stavebná spoločnosť, ktorá dokáže zastrešiť služby pri realizácii Vášho projektu. Každý projekt je príležitosťou inovovať a nachádzať nové efektívne spôsoby riešenia pre našich klientov. Pri výstavbe ťažíme z našich bohatých skúseností, a to pri projekte ako celku, prípadne pri riešení len jednotlivých fáz. Medzi kľúčové projekty patria interiérové prestavby (fit-outy), rekonštrukcie historických budov, projekty pre veľké priemyselné firmy a projekty pre jednotlivcov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3055381  Dátum zverejnenia: 8.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnený na pohovore